Usługi

Home / Usługi
logistyka

Międzynawowe i krajowe usługi transportowe

Firma Stalspeed od wielu lat działa w branży TSL. Transport, spedycja i logistyka to nasze trzy filary funkcjonowania. Świadczymy najwyższej jakości usługi transportu drogowego w Polsce i Europie, oferując transport naczepami, busami, a także specjalistyczny transport ładunków ponadgabarytowych i transport materiałów niebezpiecznych ADR. Rozbudowana i zróżnicowana flota pozwala nam realizować niemal wszystkie rodzaje transportu drogowego i sprawia, że nasze usługi są bardzo wszechstronne.

Transport naczepami

Wykonujemy usługi transportu drogowego drobnicowego i całopojazdowego w kraju i za granicą. Dysponujemy naczepami o objętości 13,6 metra ładunkowego. Są to naczepy plandekowe inaczej zwane naczepami firanowymi lub kurtynowymi. Nazwa tego rodzaju naczep wzięła się od sposobu otwierania przestrzeni ładunkowej. Dostęp do przestrzeni ładunkowej odsłania specjalna plandeka zamocowana na prowadnicach, stad skojarzeni z kurtyną lub firaną. Dzięki temu załadunek towarów jest wygodny i można go przeprowadzać szybko i precyzyjnie. Oferujemy także usługi naczepami mega. Naczepy typu mega dzięki podwyższonej wysokości załadunku mogą transportować ładunki wymagające wyższej przestrzeni. Do transportu towarów głównie spożywczych oferujemy naczepy typu chłodnia.

Przewóz ekspresowy

Do tego rodzaju transportu nasza firma używa busów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. W ten sposób możemy w usługę logistyczną wprowadzać transport mniejszych przesyłek zarówno krajowych, jak i poza granicę Polski. Ten sposób transportu zapewnia szybkie dostarczeni przesyłki, wszędzie tam, gdzie transport naczepami byłby nieekonomiczny.

Transport specjalistyczny

Nasza firma podejmuje się również transportu drogowego ładunków ponadgabarytowych oraz przewozu materiałów niebezpiecznych. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transportowanych ładunków zgodnie z międzynarodową konwencją ADR. Każdy transport towarów niebezpiecznych odbywa się pod okiem doradcy ADR, którego zadaniem jest nadzór nad realizacją wymagań narzuconych przez konwencję.

Dzięki znajomości rynku transportowego możemy zaproponować najlepsze rozwiązania dla Państwa biznesu. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami i możemy zagwarantować, że Państwa towary są zawsze w dobrych rękach.