Oferty pracy dla spedytorów

Home / Oferty pracy dla spedytorów

Oferty pracy dla spedytorów

Proponujemy pracę dla spedytorów ze śląska, z Gdańska, Gdyni, Jaworzna i trójmiasta. Zamieszczając oferty pracy dla spedytorów, poszukujemy w szczególności osób, które:

• poszukują stałego miejsca zatrudnienia,
• mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
• będą porozumiewać się z przewoźnikami oraz klientami i koordynować proces przewozu,
• mają minimum roczne doświadczenie w pracy spedytora lub branży transportowej,
• posługują się biegle przynajmniej jednym językiem obcym.

Praca w firmie Stalspeed charakteryzuje się głównie przejrzystością warunków współpracy oraz dobrze zorganizowaną logistyką. Oferujemy umowę o pracę, atrakcyjne zarobki, samochody służbowe oraz możliwość pracy w trybie zdalnym. Dzięki temu większość osób, które decydują się na pracę w Stalspeed, zostają w firmie na stałe.

Na czym polega praca spedytora?

Praca spedytora polega przede wszystkim na organizowaniu załadunku, rozładunku oraz przewozu rozmaitych towarów za pomocą określonego rodzaju pojazdu np. do 3,5 tony, do 12 ton czy więcej. W wykonywaniu pracy z pewnością przydatne będą wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, ponieważ często konieczna jest interakcja z klientem oraz udzielenie mu konkretnych informacji, a z doświadczenia wiemy, że jest to klucz do udanej współpracy zarówno z osobami, które świadczą usługi w szeregach firmy, jak również osobami, które z nich korzystają.

Niektórzy spedytorzy specjalizują się w konkretnych ładunkach lub preferują pewne obszary językowe. Niezależnie od tego, na jakich warunkach spedytor pracował do tej pory, z pewnością odnajdzie się świetnie w strukturze naszej firmy. Dzięki współpracy ze Stalspeed można zdobyć doświadczenie, przydatne umiejętności i zaplanować swoją dalszą ścieżkę zawodową.

Zachęcamy do kontaktowania się w sprawie podjęcia zatrudnienia w Stalspeed. Rekruterzy marki z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania.