Transport naczepami

Home / Transport naczepami

Usługi transportu naczepami

Firma Stalspeed zajmuje się szeroko pojętymi usługami transportowymi. Zajmujemy się przewozem maszyn i urządzeń, części wymiennych do przemysłu motoryzacyjnego czy chemii płynnej. Umożliwiamy załadunek boczny, tylny oraz od góry, ponieważ wiemy, jak istotny jest komfort wszystkich Klientów. Ponieważ jesteśmy specjalistami od translokacji, oferujemy bardzo szeroki wybór urządzeń i pojazdów do transportu. Proponując Klientom wybraną formę przewozu, analizujemy wcześniej możliwości i sposób załadunku, potrzebną kubaturę oraz aspekt bezpieczeństwa.

Czym realizujemy usługę transportu naczepami?

Wykonujemy usługi transportu drogowego drobnicowego i całopojazdowego w kraju i za granicą. Dysponujemy naczepami o objętości 13,6 metra ładunkowego. Są to naczepy plandekowe inaczej zwane naczepami firanowymi lub kurtynowymi. Nazwa tego rodzaju naczep wzięła się od sposobu otwierania przestrzeni ładunkowej. Dostęp do przestrzeni ładunkowej odsłania specjalna plandeka zamocowana na prowadnicach, stad skojarzenie z kurtyną lub firaną. Dzięki temu załadunek towarów jest wygodny i można go przeprowadzać szybko i precyzyjnie. Oferujemy także usługi naczepami mega. Naczepy typu mega dzięki podwyższonej wysokości załadunku mogą transportować ładunki wymagające wyższej przestrzeni. Do transportu towarów spożywczych oferujemy naczepy typu chłodnia.

Stalspeed – szeroki zakres przewożonych towarów

Jesteśmy w stanie przewieźć praktycznie każdy towar – luzem, w opakowaniach zbiorczych czy na paletach. W przypadku szczególnie wymagających objętościowo transportów oferujemy dopasowaną indywidualnie usługę, która z pewnością spełni potrzeby każdego Klienta. Wśród trudniejszych zleceń, które mieliśmy przyjemność realizować, można wymienić przykładowo transport przemysłowy, ciężki, o bardzo dużej objętości lub przedmiotów długich i nieforemnych. Podejmujemy zarówno współprace jednorazowe, jak i stałe. Z usług Stalspeed warto skorzystać, ponieważ:

• dysponujemy wyjątkowo zaawansowanym zapleczem technologicznym,
• zatrudniamy doświadczonych kierowców,
• oferujemy konkurencyjne stawki za świadczone usługi,
• gwarantujemy bezpieczny i terminowy dowóz wszystkich towarów,
• proponujemy jasne i przejrzyste warunki umowy.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym profilem działalności marki Stalspeed oraz do kontaktu w sprawie podjęcia współpracy.