Usługi transportowe

Home / Usługi transportowe

Usługi transportowe

Specjalnością Stalspeed są usługi transportowe, spedycja i logistyka. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy, proponując Klientom wyjątkowo atrakcyjne ceny, przejrzyste umowy oraz indywidualne dostosowanie usług do bieżących potrzeb. Podejmujemy współprace doraźne i długoterminowe. Wówczas jest możliwa również dodatkowa negocjacja stawek.

Jak przewozimy towary?

Świadczymy usługi transportowe przy użyciu nowoczesnego sprzętu i pojazdów, które regularnie przechodzą wszelkie przeglądy i kontrole techniczne. Oferujemy transport ładunków busami, które mieszczą od 8 do 10 palet, ale bez problemów można przewozić nimi również towary w skrzynkach, opakowaniach zbiorczych czy luzem, mocując je za pomocą pasów transportowych. Waga całkowita busów nie może przekraczać 3,5 tony, zatem w przypadku towarów ciężkich konieczny jest wybór innego rodzaju przewozu, dlatego proponujemy również:

naczepami typu plandeka, firanka lub MEGA – umożliwiamy przewóz towarów o wysokości do 3 metrów. Naczepy mają do 13,6 metrów powierzchni załadunkowej. Można przewozić z ich pomocą praktycznie każdy rodzaj towarów. Dopuszczalna waga to do 24 ton.
materiałów niebezpiecznych ADR – czyli transport w opakowaniach, luzem lub w cysternach materiałów, których przewóz jest dopuszczony wyłącznie na określonych warunkach.
ładunków wielkogabarytowych – w szczególności maszyn przemysłowych, rolniczych czy konstrukcji stalowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Stalspeed oraz do zadawania pytań dotyczących działalności czy warunków współpracy.