Spedycja

Home / Spedycja

Spedycja

Stalspeed jest najlepszą firmą spedycyjną z okolic Kościerzyna. W przeciwieństwie do firm, które świadczą wyłącznie usługi transportowe, koordynujemy cały proces przewozu od początku do końca. Zajmujemy się nie tylko przewozem, ale również:

• doborem odpowiednich pojazdów do charakteru towarów,
• zdobywaniem pozwoleń i wyznaczaniem tras międzynarodowych,
• organizacją ubezpieczeń przesyłek, jak również ich przygotowywaniem do przewozu,
• magazynowaniem towarów, ich załadunkiem oraz rozładunkiem.

Spedytorzy pracujący w Stalspeed po otrzymaniu zamówienia przygotowują wycenę usługi, poszukują odpowiedniego przewoźnika, spośród osób, z którymi współpracujemy, a następnie wysyłają transport. Dzięki dobrej organizacji całego przedsięwzięcia i wysoko rozwiniętym umiejętnościom spedytorów Stalspeed usługa jest realizowana na najwyższym poziomie – bezpiecznie, terminowo i w przyjaznej atmosferze.

Dlaczego warto korzystać z usług firm spedycyjnych?

Firmy spedycyjne mają dużo szerszy zakres kompetencji w porównaniu do standardowych firm transportowych czy przewoźników. Dzięki temu, że spedytorzy doskonale znają rynek transportowy mogą znaleźć najkorzystniejsze oferty, a nawet spersonalizować usługę. Magazynowanie towarów czy organizowanie wszelkich dokumentów koniecznych do transportu danych produktów, jest często niemożliwe w przypadku zdecydowania się wyłącznie na usługi transportowe.

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty dotyczącej spedycji firmy Stalspeed. W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu. Konsultanci marki z radością rozwiążą każdy problem oraz pomogą dopasować usługę do indywidualnych potrzeb.