Firma spedycyjna – Transport drogowy

Home / Firma spedycyjna – Transport drogowy

WSZYSTKO NA DOBREJ DRODZE!

Stalspeed to firma umocowana od wielu lat w branży TSL. Świadczymy najwyższej jakości usługi transportu drogowego w Polsce i Europie. Oferujemy transport ciężarowy różnego typu naczepami, transport ekspresowy busami oraz transport ładunków ponadgabarytowych. Traktując naszą pracę jak wyzwanie podejmujemy się wszelkich zleceń spedycyjnych i realizujemy je rzetelnie, bezpiecznie i terminowo.

Czym jest branża TSL

Pod skrótem TSL kryją się trzy pojęcie – transport, spedycja i logistyka. Razem tworzą one zespół działań pozwalających na wydajną i efektywną organizację transportu. Transport sam w sobie to przemieszczanie towarów (lub ludzi) z jednego punktu do drugiego i realizowany może być drogą morską, powietrzną lub lądową. Spedycja to nic innego jak organizowanie działań przewozowych. Ten proces składa się z planowania transportu, wystawiania dokumentów przewozowych, doboru trasy i środka transportu oraz ubezpieczenia towaru. Spedytor ma pieczę nad transportem i musi zapewnić terminową i bezpieczną dostawę do klienta. Natomiast logistyka polega na planowaniu, przewidywaniu i organizowaniu działań, tak by transport przebiegał sprawnie, logicznie i ekonomicznie. Kompleks tych trzech działań sprawia, że przewóz towarów może odbywać się płynnie, optymalizując działania firmy transportowej, a zleceniodawcy zapewniając racjonalne wykonanie usługi.

Czym się zajmuje nasza firma?

Wykonujemy usługi transportowe, przewożąc towary po drogach całej Europy. Dysponujemy naczepami o objętości 13,6 metra ładunkowego w wersjach plandekowych, typu mega z podwyższoną przestrzenią bagażową oraz chłodniami. Transport ekspresowy wykonujemy busami o dopuszczonej masie całkowitej do 3,5 tony. Podejmujemy się transportu ładunków ponadgabarytowych specjalistycznymi pojazdami.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą doświadczoną w branży TSL, a wieloletnia praktyka pozwala nam na realizowanie zleceń na najwyższym poziomie. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego klienta i rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy logistyczne. Dzięki temu organizowane przez nas transporty są wykonywane w sposób profesjonalny, bezpieczny i terminowy. Świadczymy usługi na terenie całej Europe, korzystając z floty własnej oraz współpracując ze sprawdzonymi podwykonawcami.

Zapewniamy naszym klientom:

  • Najwyższa jakość świadczonych usług
  • Profesjonalne podejście do klienta
  • Konkurencyjne ceny
  • Dbałość o bezpieczeństwo i przepisową realizację transportu
  • Obsługa 24/7

Dodaj komentarz